Niveko

Baseny Niveko

Baseny Niveko to połączenie zalet basenów tradycyjnych, betonowych wraz z zaletami gotowej niecki, dostarczanej bezpośrednio na miejsce, a której montaż i instalacja zajmuje zaledwie klika dni.

Marka NIVEKO to 25 lat doświadczenia, 70 wykwalifikowanych pracowników oraz ponad 450 projektów realizowanych rocznie. W okresie swojej działalności NIVEKO zyskało zaufanie, popularność, prestiż wśród klientów całej Europy stając się bezapelacyjnie – symbolem basenów luksusowych.

Bogata oferta obejmuje baseny typu SKIMMER oraz flagowe BASENY PRZELEWOWE:

 

RODZAJE BASENÓW

 

SKIMMER TOP LEVEL
 

Basen wykorzystujący eleganckie, wąskie skimmery, których zastosowanie umożliwia podniesienie poziomu wody w niecce (w stosunku do skimmera standardowego), dzięki czemu uzyskujemy efekt zbliżony do efektu basenu przelewowego. Skimmery mogą być wykonane z białego tworzywa lub ze stali nierdzewnej.

skimmer top level basen
 

 

niveko basen
 

SKIMMER INVISBLE
 

Unikalny sposób instalacji basenu, tworzący minimalistyczne przejście między ścianą basenu i odpływem wody, utrzymuje poziom wody tak wysoko jak to tylko możliwe. Niewidzialny skimmer to rozwiązanie bardzo estetyczne i efektowne, dające wrażenie basenu przelewowego, przy zachowaniu ceny basenu skimmerowego.

 

OVERFLOW MULTI
 

Flagowa wersja basenu przelewowego. Rozwiązanie dostępne w dwóch wersjach wykończenia:

  • z gretingiem maskującym rynnę przelewową wykonanym z tworzywa sztucznego (dostępnym w różnych kolorach)
  • z naturalnym kamieniem w miejscu standardowej rynny przelewowej.

Możliwość zastosowania rozwiązania (Whisper Variant) – ultra cichego przelewania się wody.

OVERFLOW MULTI basen
&nsbp;


 
OVERFLOW INFINITY basen
 

OVERFLOW INFINITY
 

Basen dający efekt nieskończoności oraz wrażenie pełnej integralności z otoczeniem. System przelewowy odpowiedni dla realizacji o zróżnicowanym terenie, świetnie sprawdzający się w miejscach, gdzie występuje duża różnica poziomów terenu. Basen przelewa się tylko z jednej strony.

 

OVERFLOW ADVANCED

 

Przelew basenowy, który „wylewając się” na plaże basenową, powiększają wizualnie rozmiar basenu.  Wykończony w naturalnym granicie.

Możliwość zastosowania rozwiązania (Whisper Variant) – ultra cichego przelewania się wody.

OVERFLOW-ADVANCED
 

 

OVERFLOW EVOLUTION basen
 
OVERFLOW EVOLUTION
 

Designerskie i efektowne rozwiązanie NIVEKO, ograniczające wielkość rynny przelewowej do absolutnego minimum. Minimalizm i elegancja, dzięki któremu uzyskujemy efekt integralności pomiędzy przelewającą się wodą, a otoczeniem naszego basenu.

Istnieje możliwość jego modyfikacji, dzięki której przelewanie wody będzie ultra ciche (Whisper Variant).

 

OVERFLOW UNDERFLOW
 

Innowacyjne rozwiązanie przelewowe, w którym woda przepływa pod podłogą, dzięki czemu rynna przelewowa odchodzi do przeszłości.

Istnieje możliwość jego modyfikacji, dzięki której przelewanie wody będzie ultra ciche (Whisper Variant).

OVERFLOW UNDERFLOW
 

 
niveko kształt basenu
 
KSZTAŁT BASENU
 

Unikalny design pozwala na tworzenie projektów indywidualnych, dostosowanych do Państwa potrzeb i preferencji. Oferujemy baseny zewnętrzne, wewnętrzne, o tradycyjnych oraz niestandardowych kształtach i kolorach. W procesie tworzenia wymarzonej przestrzeni ogranicza nas tylko wyobraźnia.


 

WEJŚCIE DO BASENU
 

Baseny NIVEKO wyposażone są w schody wejściowe. Oferta obejmuje kilka rozwiązań, od klasycznych – MODERN, poprzez wersję MILANO (również z kamienia), po APOLLO.

Schody basenów NIVEKO są produktem kompatybilnym z basenami marki pod względem wymiarów, czy umiejscowienia w basenie.

niveko wejście do basenu
 

 

niveko technologia
 
TECHNLOGIA
 

Innowacyjna technologia oparta na tworzywie Polystone v2, specjalnie zmodyfikowanym materiale do produkcji basenów, wyprodukowanym w Niemczech tylko dla NIVEKO. Zapewnia absolutną odporność na działanie czynników atmosferycznych ( temperatura niska, wysoka, promieniowanie UV) i chemicznych( kwas, chlor). Gotowa, monolityczna konstrukcja, gwarantuje maksymalnie szybką, nieuciążliwą instalację basenu w dowolnie wybranej przez siebie lokalizacji.


 

WYPOSAŻENIE NIECKI
 

Niecka basenowa dostarczana do klienta w całości, wraz z zamontowanym osprzętem oraz orurowaniem.

Elementy niecki: dysze, odpływ denny, skimmery, lampy, mogą być wykonane z białego tworzywa lub ze stali nierdzewnej. Marka Niveko opiera się na wiodących europejskich producentach, Astral, Fluvo, Behncke, którzy oferują produkty najwyższej klasy.

Dodatkowo niezbędna technologia w postaci: filtra, pompy filtracyjnej, zaworu 6-cio drogowego, stacji kontrolno-pomiarowej itp. Używamy produktów najwyższej jakości, a dobór ustalany jest indywidualnie w zależności od Państwa zapotrzebowania.

niveko wyposażenie
 

 
Niveko przykrycie
 

PRZYKRYCIE
 

Automatyczna roleta basenowa to rozwiązanie nowoczesne, a jednocześnie najlepsze pod względem eksploatacji. Przykrycie basenowe pozwala utrzymać absolutną czystość, temperaturę wody, oraz podnosi bezpieczeństwo domowników.


 

ROZWIĄZANIA DEDYKOWANE
 
WHISPER VARIANT – wersja ultra cicha

Unikatowe rozwiązanie stosowane w rynnach przelewowych, dzięki któremu redukowany jest charakterystyczny dźwięk przelewania się wody. Stosowane w miejscach, gdzie duży nacisk kładzie się na ciszę i komfort wypoczynku.

Rozwiązanie można zastosować w przelewach MULTI, ADVANCE, EVOLUTION, UNDERFLOW.

SELF-STANDING VARIANT – basen z obejściem

Wariant basenu przelewowego Multi jest dostępny w wersji „wolno stojącej”, tzn. nie w pełni zabetonowanej. Basen usadowiony jest na betonowej płycie, a jego ściany usztywnione są jedynie betonowym wieńcem. Dzięki temu powstaje obejście dookoła, które jak w przypadku basenów typowo betonowych, umożliwia pełną kontrolę nad technologią basenową.

POOL INSTALLED ON SITE – basen instalowany na miejscu inwestycji

Innowacyjna technologia basenów NIVEKO pozwala na tworzenie wymarzonej przestrzeni, bez ograniczeń. Praktycznie każdy wymiar, kształt, pomysł są możliwe do zrealizowania. Istnieje możliwość dostarczenia basenu w częściach i złożenie go w całość na miejscu.

 

 

 

 

Niveko basen rozwiązania dedykowane