O nas

Mamy 12 lat doświadczenia

Jesteśmy firmą specjalizują się w kompleksowej budowie i obsłudze basenów, pływalni, łaźni, jacuzzi, saun oraz fontann. Oferujemy bogaty zakres usług dedykowanych obiektom publicznym i prywatnym. Z naszego wsparcia korzystają hotele, kompleksy SPA, pływalnie, parki wodne, szkoły, prestiżowe osiedla, firmy budowlane, klienci prywatni.

Jesteśmy blisko swoich klientów

Obsługujemy obiekty prywatne i publiczne. Jesteśmy do pełnej dyspozycji w przypadku awarii. Oferujemy szybki serwis i naprawę pogwarancyjną , nawet jeśli nie byliśmy wykonawcami inwestycji.Nasi klienci wiedzą, że można na nas liczyć w każdej sytuacji.

Dzielimy się wiedzą

Wiedząc, jak ważną inwestycją jest budowa basenu, pomagamy w pracach koncepcyjnych. Projektujemy, wyceniamy, dobieramy, wykonujemy instalacje wodne i elektryczne. Gwarantujemy kompleksową opiekę od projektu, aż do ukończenia realizacji,zapewniamy kompleksową obsługę obiektu, kierowanie i nadzór nad pracami na każdym etapie budowy.

Wiemy, że jakość góruje nad wszystkim

Wysoka jakość, nowoczesne rozwiązania technologiczne, są gwarantem solidnej konstrukcji, funkcjonalności i bezpieczeństwa. Wykorzystujemy najlepsze, certyfikowane materiały i przyjazne środowisku technologie, które obniżają koszty eksploatacji. Cenimy piękny design i wyszukany styl.

Stawiamy na kompleksowość

Dzięki naszemu doświadczeniu, mamy możliwość zrealizowania sprawnie i szybko pełnej usługi. Tworzymy projekty niestandardowe, dopasowując się do marzeń i pomysłów inwestorów. Przedstawiamy możliwe koncepcje. Dobieramy technologie, pamiętając o estetyce, stylu i kosztach. Wybudujemy basen pasujący do wizji i oczekiwań – w Twoim stylu. Następnie zajmiemy się jego całoroczną obsługą.