O nas

O nas

 
AQUAPRO Obiekty i instalacje basenowe Gdynia

Specjalizujemy się w kompleksowej budowie i obsłudze basenów, pływalni, łaźni, jacuzzi, saun oraz fontann. Oferujemy bogaty zakres usług dedykowanych obiektom publicznym i prywatnym. Z naszego wsparcia korzystają hotele, kompleksy SPA, pływalnie, parki wodne, szkoły, prywatne osiedla, firmy budowlane, klienci prywatni.

Projektujemy, wyceniamy, dobieramy, wykonujemy instalacje wodne i elektryczne. Gwarantujemy kompleksową opiekę od projektu, aż do ukończenia realizacji,zapewniamy kompleksową obsługę obiektu, kierowanie i nadzór nad pracami na każdym etapie budowy.

Wykorzystujemy najlepsze, certyfikowane materiały i przyjazne środowisku technologie, które obniżają koszty eksploatacji. Cenimy piękny design. Realizujemy sprawnie i szybko pełną usługę.

Tworzymy projekty niestandardowe, dopasowując się do marzeń i pomysłów inwestorów. Dobieramy technologie, pamiętając o estetyce, stylu i kosztach. Wybudujemy basen pasujący do wizji i oczekiwań – w Twoim stylu. Następnie zajmiemy się jego całoroczną obsługą.

Wierzymy, że czas poświęcony na omówienie inwestycji, zawsze procentuje sprawną i ekonomiczną realizacją. Zachęcamy do konsultacji. Przedstawiamy możliwe koncepcje, wstępną kalkulację.

Obsługujemy obiekty prywatne i publiczne. Jesteśmy do dyspozycji w przypadku awarii. Oferujemy szybki serwis i naprawę pogwarancyjną, nawet jeśli nie byliśmy wykonawcami inwestycji. Nasi klienci wiedzą, że można na nas liczyć w każdej sytuacji.