Sauna Line

Sauna Line

 

Comfort Line – linia saun nawiązująca do klasyki poprzez elementy boazeryjne wykonane z drewna Hemlock. Wnętrze zaprojektowane z myślą o najwyższym komforcie użytkowania – ergonomiczne ławy pozwalają na pełen relaks podczas kąpieli. Lekkości i niebanalnego charakteru nadaje saunie przeszklenie frontowe lub narożne. Całość dopełnia delikatny portal.
 
Suna comfort line
 

 

Sauna perfet line
 
Perfect Line – model stworzony na potrzeby klientów, którzy nie dysponują dużą powierzchnią pod planowaną saunę. Urzeka prostą i geometryczną formą. Na uwagę zasługują ławy, które mimo swej prostoty pozostają wygodne i eleganckie. Wnętrze może być wykonane w spójnych lub kontrastujących barwach w zależności od preferencji klienta.

 

Best Line – wyróżnia się nowoczesnym wyglądem połączonym z ergonomią użytkowania. Wnętrze sauny wykonane w całości z drewna Abachi kontrastuje z wykończeniem zewnętrznym oraz portalem sauny. Elementem przyciągającym uwagę jest oświetlenie, którym można sterować według indywidualnych upodobań.
 
Best Line orzech
 

 

sauna modern line
 
Modern Line – designerski wygląd i prosta, minimalistyczna forma. Elegancja wyrażona idealnie dopracowanym wnętrzem z ograniczoną liczbą dodatków. Skontrastowanie jednolitej formy wnętrza sauny z czarnym połyskującym portalem i białym wykończeniem zewnętrznym podkreśla niepowtarzalność serii. Wnętrze sauny wykonane jest z paneli Hemlock, a niepowtarzalne ławy i taboret z Abachi.