Serwis

Prace serwisowe – AquaPro

Nasza działalność nie ogranicza się tylko do projektowania, budowy i montażu obiektów basenowych, saun i łaźni parowych. Świadczymy także kompleksowe usługi serwisowe, zlecenia realizujemy na terenie całego województwa pomorskiego i nie tylko. Z naszego wsparcia korzystają hotele, kompleksy SPA, pływalnie, parki wodne, szkoły, prestiżowe osiedla, firmy budowlane oraz klienci prywatni.

Bogata oferta usług serwisowych

Naszym Klientom zapewniamy nie tylko kompleksową opiekę serwisową. Oferujemy także przeglądy konserwacyjne, badania mikrobiologiczne i fizykochemiczne wody, zarządzanie personelem, jak również szkolenia dotyczące obsługi technicznej i utrzymania czystości. Wyróżnia nas profesjonalizm, bogata wiedza techniczna i doświadczenie. Klientom proponujemy naprawdę szeroki zakres usług związanych z obsługą obiektów basenowych, zarówno prywatnych, jak i publicznych.

Prowadzimy prace podwodne w basenie, układamy ceramikę i folię basenową, dokonujemy wymiany złoża filtracyjnego. Zapewniamy także dostawy chemii basenowej oraz środków do pielęgnacji i utrzymania czystości. Oferujemy pomoc teoretyczną i praktyczną, zapraszamy do kontaktu!

 
serwis basenów