Serwis

Baseny i Spa – realizacje, obsługa, serwis, szkolenia

– prace w betonie

– układanie ceramiki i folii basenowej

– przykrycia, rolety automatyczne i zadaszenia

– wykonywanie instalacji wodnych

– dobór i montaż urządzeń

– serwis automatyki pomiarowej i stacji dozujących

– prace podwodne w basenie

– stała i okresowa obsługa obiektów

– przeglądy konserwacyjne

– kierowanie pracami podczas przestoju technologicznego na obiekcie publicznym

– wymiany złoża filtracyjnego

– badania mikrobiologiczne i fizykochemiczne wody

– dostawy chemii basenowej oraz środków do pielęgnacji i utrzymania czystości

– tworzenie indywidualnych harmonogramów prac i planów higieny

– zarządzanie personelem

– szkolenia dot. obsługi technicznej i utrzymania czystości

– gruntowne, maszynowe doczyszczanie powierzchni

– szeroka wiedza techniczna poparta doświadczeniem

– pomoc teoretyczna i praktyczna

– wiadomości z imprez tematycznych i targów

Z naszego wsparcia korzystają:

Hotel Haffner – http://www.hotelhaffner.pl

Hotel Różany Gaj – http://www.rozanygaj.pl

Hotel Posejdon – http://www.mercure.com/

Hotel Marina – http://www.novotel.com

Hotel Mera – http://www.mera-spa.com

Hotel Mariot – http://www.marriott.com

Hotel Hilton – http://www.hiltongdansk.pl

Hotel Wrocław – http://www.mercure.com

Hotel Trzy Stawy – http://trzystawy.pl

Hotel Wieniawa – https://hotelwieniawa.com

Hotel Jurata – http://www.hotel-jurata.com.pl

Hotel Elbląg – http://www.hotelelblag.eu

Hotel Kadyny Folwark – http://www.kadyny.com.pl

Hotel Arkon Park – http://www.hotelarkonpark.pl

Hotel Mistral – http://hotelmistralsport.pl

Hotel Warmia – http://hotelwarmia.pl

Hotel Miłosz – http://www.hotelkaszuby.pl

Wichrowe Wzgórze – http://wichrowe.info

Ośrodek Wczasów Zdrowotnych “U Zbója” – http://www.uzboja.pl

Ośrodek Rekreacji Rehabilitacji i Wypoczynku “12 Dębów” – http://www.12debow.com.pl/kontakt

Apartamenty Mała Anglia – http://malaanglia.pl

Apartamenty Waterlane – http://www.waterlane.pl

Apartamenty Dune – http://www.mielno-dune.pl

Pensjonat Baron – http://baron-pensjonat.pl

Centrum Sportowe “U Jezuitów”, Gdynia – http://www.centrumsportowe.gdynia.pl

Kryta Pływalnia przy Gimnazjum Nr 3, Gdynia – http://gimnazjum3.gdynia.pl

Basen kryty przy Zespole Szkół Nr 10, Gdynia – http://basenkarwiny.zs10.gdynia.pl

Kryta Pływalnia, Zespół Szkół nr 7, Gdynia – http://plywalniawitomino.pl

Pływalnia Kryta, Gniewino – http://dobremiejsce.gniewino.pl

Kryta Pływalnia przy Zespole Szkół nr 4, Pruszcz Gdański – http://zs4.basenypruszcz.pl

Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji – http://tcsir.pl

Sopocki Klub Żeglarski – http://skz.sopot.pl

Wojewódzki Zespół Reumatologiczny, Sopot – http://www.wzr.com.pl

Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze “Medpharma” – http://medpharma.pl

Kompleks Alchemia Aquastacja, Gdańsk – http://aquastacja.pl

AWFiS Gdańsk – http://www.awf.gda.pl

Jednostka Wojskowa, Gdynia https://jednostki-wojskowe.pl

Zarząd Nieruchomości PARTNER, Gdynia – http://partner.gdynia.pl

Przedsiębiorstwo POLZEN, Gdańsk – http://polzen.pl

Dekpol – http://www.dekpol.pl

Allcon Budownictwo – http://www.allcon.pl/budownictwo

Elwoz – http://elwoz.pl

Strabag Property And Facility Services – http://www.strabag-pfs.pl

Galeria Metropolia https://galeriametropolia.pl/

Centrum handlowe Riviera http://www.centrumriviera.pl/

Restauracja L’Entre Villes, Sopot – http://entrevilles.pl

Port Lotniczy, Gdańsk http://www.lotniskogdansk.com.pl/